Obecnie prowadzimy naszą bieżącą działalność edukacyjno-naukową. Angażujemy się także w różnego rodzaju przedsięwzięcia doradcze i promocyjne.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i profilu na Facebook-u, gdzie zamieszczamy informacje o większości naszych aktywności.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z konferencji oraz zajęć które prowadzimy.

 

q1
Zajęcia z ECDL w Lublinie, Legnicy, Złotoryi
q2
Uczestniczymy w międzynarodowych konferencjach naukowych
q3
Uczestniczymy w realizacji przedsięwzięć marketingowych i PR
Bal EuCO Legnica
BRITISH BLUE na konferencji w Manchesterze, Wielka Brytania:

W dniach 23-26 kwietnia 2014 roku BRITISH BLUE uczestniczyła w 11th International CIRCLE Conference, która odbyła się w Manchesterze.

Konferencja była organizowana przez CIRCLE International.W wydarzeniu uczestniczyli badacze między innymi z Niemiec, Austrii, Polski, Włoch, Anglii, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Węgier, Czech, Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Malezji.

Prezentacje i dyskusje panelowe podzielone były na cztery główne obszary tematyczne: moda, zarządzanie, marketing oraz strategia.

Beata Szymańska-Waczyńska prowadziła prezentację pt.:”HUMOUR IN BANKING ADVERTISING IN POLAND”. Zdjęcie: BRITISH BLUE.

BRITISH BLUE na konferencji w Dublinie, Irlandia:

W dniach 15-16 marca 2013 roku BRITISH BLUE uczestniczyła w międzynarodowej konferencji, która odbyła się w Dublinie.

Konferencja była organizowana przez Irish Association for Russian, Central and East European Studies oraz Dublin City University.

W wydarzeniu uczestniczyli badacze z Rosji, Ukrainy, Polski, Litwy, Gruzji, Białorusi, Słowenii, Rumunii, Serbii, Kirgistanu, Tadżikistanu,  Kazachstanu, Włoch, Austrii, Bułgarii, Irlandii, Szkocji, Anglii, Belgii, Turcji, Portugalii i Kanady.

​Prezentacje i dyskusje panelowe dotyczyły przemian i problemów w takich obszarach jak mi.in. edukacja, kultura, polityka, prawa obywatelskie i  ekonomia.

Beata Szymańska-Waczyńska prowadziła wykład: „Changing the Image of Former Communist Firms: The Role of Humour in Advertising”. Zdjęcie: British Blue.

BRITISH BLUE na paradzie z okazji St. Patrick's Day 2013, Dublin, Irlandia

Zapraszamy do obejrzenia filmu